! Добро пожаловать в
Сегодня Марта 29, 2024, 01:37:25

Автор Тема: (УКР:) Врата(Начало)  (Прочитано 12433 раз)

0 Жителей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Miklstar

  • Активность: 0%
  • Сообщений: 52
  • Спасибок получено: 0
    • Просмотр профиля
    • Адрес ВКонтакте
Re: Врата(Начало)
« Ответ #30 : Декабря 19, 2011, 20:48:40 »
Михаил с беззаботным видом, ответил майору сухим кивком.
Ну, что ж... раньше начнем - раньше закончим! Ведите... -уже гораздо веселее, слегка прихлопнув по коленям, сказал он, поворачивая в сторону той самой, герметичной двери.
... из тьмы приду я за тобой ...
... за руку уведу с собой ...
... и унесёмся к небесам ...
... где я — убью тебя ))

Оффлайн HuntyAl

  • Гильдия магов
  • Активность: 0%
  • Сообщений: 492
  • Спасибок получено: 6
  • Туда, сюда/ Из мира в мир. Хожу брожу всегда один.
    • Просмотр профиля
Re: Врата(Начало)
« Ответ #31 : Декабря 20, 2011, 14:01:44 »
Двері відчинились, у коридор вийшов Михайло. Вираз обличчя у нього був зовсім не такий веселий як на вході. Підліток виглядав похмуро й безрадісно. Він вже не кидався дотепами, а пройшов і сів на своє місце.
Майор у свою чергу підійшов до Асі. Розгорну голопад, щось зробив згорнув, й промовив:
 Хочу вам запропонувати взяти участь у маленькому але досить важливому підприємстві. Тут не завадить біолог, а вам це буде цікавою практикою... Що скажете?
Я уж здесь накуралесил, все подьел и всем отвесил!
Взять же нечего с меня, ни мечя нет ни коня. :)
Все что нажил побродив, шрам на морде, но красив!

Оффлайн Hoseky

  • Активность: 0%
  • Сообщений: 247
  • Спасибок получено: 0
  • Nihaya Hoseky Bako
    • Просмотр профиля
Re: Врата(Начало)
« Ответ #32 : Декабря 20, 2011, 14:52:22 »
-Що ж, я не проти Вам допомогти, тільки скажіть що від мене потребують.
Ася була зацікавлена у науковому досвіді, і до того ж було цікаво що саме вона повинна робити.
« Последнее редактирование: Декабря 20, 2011, 15:38:34 от Hoseky »
Сумасшедший дом - приют для тех, кто не может жить в нашей сумасшедшей среде.

Оффлайн Zitriana

  • Активность: 0%
  • Сообщений: 1668
  • Спасибок получено: 17
    • Просмотр профиля
Re: Врата(Начало)
« Ответ #33 : Декабря 20, 2011, 15:01:42 »
 Анна окинула взглядом вернувшегося парня. Она покусывала нижнюю губу.
"Подойти? Или будь че будет? Та ну... я умру от любопытства..." Бросив лепку в карман, девушка подсела ближе и в пол-тона с дружелюбной улыбкой спросила:
- Тебе тоже предложили, да?
"Если нет, то ты выглядишь такой же странной как всегда. Моя натура же мне позволяет выдавать неосмыслимые вещи. Расслабься, Анна..."
KnK~

Оффлайн HuntyAl

  • Гильдия магов
  • Активность: 0%
  • Сообщений: 492
  • Спасибок получено: 6
  • Туда, сюда/ Из мира в мир. Хожу брожу всегда один.
    • Просмотр профиля
Re: Врата(Начало)
« Ответ #34 : Декабря 20, 2011, 16:46:31 »
Нет ему я не предлагал звонить отцу. Зи читай посты внимательнее.
Підійшов Лесь. Майор покликав до себе лейтенанта. Пройшло ще кілька хвилин і молодий офіцер підійшов до Ані з Мишком.
Мене попросили приглянути за вами! Вам потрібно щось? Може заїхати додому, забрати якісь речі?
От сих: Ви знаєте що вам може знадобитись у майбутніх обставинах. Вам потрібен перечень речей що ви берете. Перечні у "промежуточное" впишіть. Тільки у межах розумного.
Я уж здесь накуралесил, все подьел и всем отвесил!
Взять же нечего с меня, ни мечя нет ни коня. :)
Все что нажил побродив, шрам на морде, но красив!

Оффлайн Zitriana

  • Активность: 0%
  • Сообщений: 1668
  • Спасибок получено: 17
    • Просмотр профиля
Re: Врата(Начало)
« Ответ #35 : Декабря 20, 2011, 18:16:08 »
Анна взглянула на офицера и нагло улыбнулась.
- Мені-б не завадили мої ПК гвіздочки та електронний мольберт. Одягатимимось як інкубаторські, чи нам дозволять свій одяг? Самі розберетесь, чи допомогти?
Девушка снова повернулась к парню и протянула руку.
- Кстати, Анна.
« Последнее редактирование: Января 06, 2012, 20:05:56 от Молот Судьбы »
KnK~

Оффлайн Hoseky

  • Активность: 0%
  • Сообщений: 247
  • Спасибок получено: 0
  • Nihaya Hoseky Bako
    • Просмотр профиля
Re: Врата(Начало)
« Ответ #36 : Декабря 23, 2011, 19:46:40 »
Ася ждет ответа по поводу предложеной роботы.
-сейчас подумаем... мне нужно заехать домой и собрать необходимые записи и все что может пригодиться для роботы...
« Последнее редактирование: Декабря 28, 2011, 20:03:58 от Hoseky »
Сумасшедший дом - приют для тех, кто не может жить в нашей сумасшедшей среде.

Оффлайн Trinn

  • Граф Терронский
  • Элизиец
  • Активность: 0%
  • Сообщений: 3464
  • Спасибок получено: 175
  • Воинствующий эльфийский паладин
    • Просмотр профиля
    • ЖЖ
Re: Врата(Начало)
« Ответ #37 : Декабря 28, 2011, 09:25:12 »
Святослав та жінка-адвокат покинули відділок і пішли до метро, у місті приватних машин не було, щоб захистити екологію у містах не Землі був тільки екологічно-чистий громадський транспорт. Або можна було проїхатись велосипедом по вулицям. Але тільки за іншої погоди...
Підїджаючи до своєї станції, Слава побачив обличчя знайомої журналістки. Адвокат теж побачила.
- Поїхали до мене. Дмитро буде задоволений, якщо ви зіграєте з ним у шахи.
- Ні, я мабуть поїду до космопорту.
- Але ж у вас припис о невиїзді?
- Ну ніхто мені не забороняє просто оглянути свій корабель, і там можно пару днів переночувати. Передавайте привіт вашому чоловіку.
- Так, передам.

Зробивши пересадку на станції Золоті Ворота, Святослав проїхав ще декілька станцій і вийшов на станції "Космопорт". (я дуже надіюсь що ХантіАл напише як цей космопорт виглядає)
...Пройшовши до свого ангару в секторі приватних кораблів, Святослав зупинився перед дверима.
- Індентифікація, - сказав жіночий голос, Вуйко Святослав Іванович, особу ідентифіковано по сітківці очей, ваш статус: доступ до приміщення - дозволено, доступ до транспортного засобу - дозволено, доступ до повітряного простору України - заборонено, доступ до повітряного простору Землі - заборонено, доступ до космічного простору Сонячної системи - заборонено. Заборона поставлена Національною Службою Безпеки. Бажаєте увійти?
- Так
Двері відчинились
В ангарі включилось світло і перед очами Святослава поблискуючи хромованим корпусом стояла його космічна яхта. Його ліцензія космічного пілота дозволяла йому перельоти по усій Сонячній системі, так що корабель був обладнений легкою космічною зброєю (двома автоматичними турелями), ця зброя контролювалась "мозком" корабля, так що сам піратствувати Святослав не міг, а от відбитися і втекти - міг. Це була норма для кораблів, для людей його класа. 

"Око" корабля освітило чоловіку, спустився трап і двері корабля "уїхали" доверху. Святослав піднявся, салон освітили лампи, з полу виїхав столик з невеличким баром у нижній частині.
- "Як ся маєш, Сао?"
- "Добре, хозяїн."
-  Відповів голос космічної між-планетної яхти з модулем безпеки КА 8062 "Сао". Святослав повернувся до андроїда, котрий увесь цей шов за ним.
- "Цирі, в мене є завдання для тебе. Підключись до мережі, пошукай на усіх форумах, що люди пишуть о терористичній акції на Виставці, збережи. А я поки що до душу і відпочину трохи, важкий був день"...

Сао - одна з нереїд (німф) в грецький міфології, http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B0%D0%BE_(%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B8%D0%B4%D0%B0)
« Последнее редактирование: Декабря 28, 2011, 10:32:57 от Trinn »
Наношу добро, причиняю справедливость

Оффлайн Hoseky

  • Активность: 0%
  • Сообщений: 247
  • Спасибок получено: 0
  • Nihaya Hoseky Bako
    • Просмотр профиля
Re: Врата(Начало)
« Ответ #38 : Декабря 28, 2011, 20:46:27 »
Ася вышла на улицу и села в метро.  Через десять минут она уже была дома. Алиса зашла в квартиру и осмотрелась вокруг - царил полный хаос.
- это будет задание не из легких.... Девушка начала носиться по комнатке с небольшим чемоданчиком. В нем лежала система для измельчения и анализа тканей - небольшого размера коробченка белого цвета с экраном. Затем в чемодан полетели бумажки блокнотики и прочий хлам, который девушка сочла "важным". Ася подошла к клеткам с мышами и начала кормить животных. Грызуны, увидев новый корм в блюдце, залезли туда и подобно маленьким свиньям, начали с уседрием там копошиться.  Несмотря на общее негативное мнение Алиса была фанатиком этих грызунов.
« Последнее редактирование: Января 15, 2012, 16:03:49 от Hoseky »
Сумасшедший дом - приют для тех, кто не может жить в нашей сумасшедшей среде.

Оффлайн Miklstar

  • Активность: 0%
  • Сообщений: 52
  • Спасибок получено: 0
    • Просмотр профиля
    • Адрес ВКонтакте
Re: Врата(Начало)
« Ответ #39 : Декабря 31, 2011, 04:23:59 »
-...да, кое-что забрать надо. У меня дома лежат парочка интересных приборов, думаю их стоит взять... они могут пригодится.
Модераториал: Игровые темы почищены, по просьбе мастера. Обсуждение пишем в чат или в ЛС
« Последнее редактирование: Января 06, 2012, 20:08:44 от Молот Судьбы »
... из тьмы приду я за тобой ...
... за руку уведу с собой ...
... и унесёмся к небесам ...
... где я — убью тебя ))

Оффлайн HuntyAl

  • Гильдия магов
  • Активность: 0%
  • Сообщений: 492
  • Спасибок получено: 6
  • Туда, сюда/ Из мира в мир. Хожу брожу всегда один.
    • Просмотр профиля
Re: Врата(Начало)
« Ответ #40 : Января 06, 2012, 20:38:42 »
Усіх із святами. Продовжуємо нашу маленьку подорож за обрій.
Тут повсюди ширяли машини. Комплекс здаля нагадував їжачка. М'які контури основної будівлі й стирчачі під кутом шахти злітних майданчиків. Позад основного комплексу розташовані посадочне поле і ангари для кораблів. Тут же  розташувався і Святослав на своїй яхті.
Маленька компанія увійшла з центрального терміналу. Тут починався новий світ куточок космічного простору на поверхні землі. Тут відсуньте табло прибуття-відліт зате всю стелю застеляли зоряні карти з позначками рейсів і напрямків. Об'ємна голограма зоряного неба рухалась і змінювалась. Тут заповнювалась документи і проводили профілактичні процедури перед польотом. Лесь вирушив то столу владнати справи з дозволом на зліт, візу на корабель і часовий коридор для запуску.
Михайло і Анна вперше були тут. Двое підлітків во всі очі роздивлялись багатоярусну будівлю. На першому поверсі розташувались приміщення для персоналу і приймальні зали. Вверх у чотири поверхи піднімались відділення страхування і постачання, магазинів, кафе і барів, тимчасове житло... Тут було все від спорядження для дайвінгу і приладдя для космічних подорожей і до кінотеатру і спа...
Алісі вже доводилось бути тут. Ще на першому курсі їм читали лекції по астроботаніці. Не молодий професор потягнув їх на орбітальну лабораторію. У дівчини до сих пір стискалось всередині при згадці про перевантаження під час злету і наслідки адаптаційної ін'єкції...
Скінчивши з волокниною і з'ясовуванням відносин Лесь озирнувся: Ася сиділа у кафе на другому поверсі, діти з привабливою рудоволосою дівчиною у халаті з червоною символікою мед персоналу поверх білого захисного костюму. Лесь наказав химері сканувати ситуацію і пішов до роздягальні.
Ґудзики, пряжки, застібки... Ще в учебці він зрозумів що нема нічого зручнішого за гермокостюм. Компресійній душ, гель-симбіотик. Сковзнувши у костюм юнак відчув себе у безпеці: тепер йому не страшні ні коливання температур ні радіація ні вакуум... Приєднав систему  вартового, застібнув герметизуючі скоби на взутті, комірі й рукавичках. Перевірив як приєднались лати, як працює електроніка і механіка костюму. Норма. Поїхали!
У той самий час підліткам вкололи адаптаційну рідину, ті в свою чергу підписали протоколи безпеки. Волосся Анни зібрали в пучок і сховали під шапочку. Потім обох провели до кабін роздягалень. Кожного до окремої.
Головне не хвилюйтесь і намагайтесь не ворушитись.  >:-D Сказала рудоволоса дівчина у білому і двері з шипінням зачинились.
Кільце блакитного світла сковзнуло по по одежі раз, другий, третій. Третій раз промінь, ледь чутно потріскуючи, проповз згори вниз і одягу не стало, більше: не стало й волосся на усьому тілі. Не встигли ще зрозуміти "нуби", що ж сталося, як їх підняло над підлогою кабіна прийшла у рух. Зсередини роздягальня була шаром, посеред якого смикалось людська особа. Відкрились отвори і з них вдарили струмені прохолодної води. Шкіру трохи пощипувало. Все зупинилось так же раптово як і почалось. Краплі води завмерли, інші поволі дрейфували у просторі. Блакитний промінь знов сковзнув і вода зникла. Одразу з кількох отворів стрельнуло щось слизьке і в'язке. Чорно-бурими плямами засіло на шкірі. Знов блакитне сяйво. Субстанція ожила, потягнулась за променем, змінюючи форму і колір...
Двері роздягалок відчинились одночасно. Від шиї і до щиколоток і зап'ясть дітей покривала обтягуюча плівка, у кілька міліметрів, тілесного кольору. Спини поколювало і саднило. Новенькі системи "помічник" сяяли соковитою зеленню. У входу стояла та ж дівчина. В руках вона тримала по дві пари рукавичок і взуття...
Я уж здесь накуралесил, все подьел и всем отвесил!
Взять же нечего с меня, ни мечя нет ни коня. :)
Все что нажил побродив, шрам на морде, но красив!

Оффлайн Trinn

  • Граф Терронский
  • Элизиец
  • Активность: 0%
  • Сообщений: 3464
  • Спасибок получено: 175
  • Воинствующий эльфийский паладин
    • Просмотр профиля
    • ЖЖ
Re: Врата(Начало)
« Ответ #41 : Января 06, 2012, 21:12:38 »
Не встиг Слава увійти до душу, як посеред столу корабля, з'явився голографічний екран з зображаням "обличчя" корабля: "Святославе Івановичу до вас дзвінок зі Січчі"...
...
Після розмови з козаками, Святослав прийняв душ, одягнув свій комбінізон, який більш походи в на костюм водолаза з минулого, був він темно-синьго кольору, поверх нього одягався сірий мундир торгівельної гільдії, на руці також красувалася емблема його корпорації. Кольцо на шиї застегнув, там загорілися маленьки діоди статусу носія (а також там було інтегровано модуль швидкої допомоги, при екстрених ситуаціях ліки вкалувались прямо в артерію), також до цього кільця кріпився гермоскафандр, для виходу у космос. Свій цивільний одяг Святослав кинув до машини очисткиНа руці там був інтегрований голопад, а після смерті "дракончика" Слава залишився без персонального комп'ютера, без нього він був як без рук.
Сів у голові стола та почав чекати гостей.
« Последнее редактирование: Января 06, 2012, 21:46:38 от Trinn »
Наношу добро, причиняю справедливость

Оффлайн Zitriana

  • Активность: 0%
  • Сообщений: 1668
  • Спасибок получено: 17
    • Просмотр профиля
Re: Врата(Начало)
« Ответ #42 : Января 07, 2012, 20:58:59 »
Значит то, что я сейчас допишу, это не по своей воле ::)
 Все время, проведенное в кабине, Анна мысленно ругалась. Хотя это и не было свойственно ей, но серое вещество выдавало такие замысловатые проклинания, что вспоминая их после у девушки мурашки бегали по спине.
 Выйдя из неприятной комнаты, художница с самым забавным, из своего арсенала, видом подошла к девушке за рукавичками и обувью. Походка была такая, будто между коленей Анне прицепили мяч, хотя потом девушка потихоньку исправилась, а глаза с нескрываемым любопытством оглядывали "прикид". Оглядывать было что! Не смотря на общую худощавость девушки, ее фигура была похожа на грушку. Художница никогда не жаловалась на свою фигуру. Зато сейчас было легкое желание скрыть под пледом свой второй размер груди, чуть шире груди (по силуэту) бедра, ну и конечно округлости ниже "хвоста". Обтягивающий, даже очень обтягивающий, костюмчик был полной противоположностью обычных серых "халабуд", которые Анна на себя напяливала в художку. Девушка чувствовала себя откровенно голой, но комплексовать по этому поводу не торопилась.
 Спина чувствовала, с одной стороны знакомую, но в тоже время непривычную боль.
- Не смахивает на боль "ночь перед просмотром"... Это пройдет? Побочный спец эффект? - спросила она у рыжей.
"Я ненавижу себя за то что сегодня не проспала... Однако, черт возьми, это все очень круто!"
Немного подумав, девушка добавила:
- Шапочку снять можно? Чешется, гадость...
"Минуточк... а в туалет мы как ходить будем?.." - мысль сопроводилась безмолвным ругательством.
« Последнее редактирование: Января 08, 2012, 16:31:30 от Zitriana »
KnK~

Оффлайн Hoseky

  • Активность: 0%
  • Сообщений: 247
  • Спасибок получено: 0
  • Nihaya Hoseky Bako
    • Просмотр профиля
Re: Врата(Начало)
« Ответ #43 : Января 08, 2012, 18:58:01 »
Ася сиділа у кафе, у руці була чашка гарячої кави, в голові літали спогади. Вона згадувала той похід з группою студентів - той жахливий дискомфорт. Найнеприемнішим було те, що вона знову була у цій будівлі, і на неї очікувало те, що вона готова була проклясти ще декілька років тому. Аліса почувала себе маленькою дитиною біля кабінету дантиста, тільки тут, на відміну, у кінці не давали цукерок.
Дівчина відволіклася від своїх неприемних спогадів, поставила на стіл чашку і подивилася на планшет.
Вже час іти ... - глибоко здихнувши, Ася залишила гроші за каву і попрямувала до роздягальні. Пройшовши всю процедуру, як і інші вона почала перевдягатися.
 Сам процесс не зайняв в неї багато часу, вже через 10 хвилин вона була повністю вдягнута у костюм. Але чим менше часу залишалося до старту, тим більше вона хвилювалась, шлунок скрутило, почала боліти голова, руки тремтіли.
Треба заспокоїтися!.. Врешті решт я не можу показатися нездарою перед незнайомими людьми, це моя перша серйозна робота...
 Глибоко видихнувши Ася вирівнялась і впевнено попрямувала до виходу
Сумасшедший дом - приют для тех, кто не может жить в нашей сумасшедшей среде.

Оффлайн Trinn

  • Граф Терронский
  • Элизиец
  • Активность: 0%
  • Сообщений: 3464
  • Спасибок получено: 175
  • Воинствующий эльфийский паладин
    • Просмотр профиля
    • ЖЖ
Re: Врата(Начало)
« Ответ #44 : Января 29, 2012, 12:55:23 »
- Святослав Іванович, вас чекають у спец-терміналі, взльотна смуга номер 3. Час на перевірку корабля три хвилини. Над столом літало голографічне зображення німфи.
- Щось я втомився...
- Вам треба відпочивати, шеф...
Чоловік пройшов у кабіну пілота, сів у крісло, перед ним з'явилася мініатюрна голографічна копія корабля. Схематичне зображення корабля світилося зеленим кольором, сповіщаючи що всі системи корабля у нормі.

- Сао КА 80 62, до переміщення на взльотну смугу, готові?
- Борт Сао КА 80 62, до переводу готовий

Механічне кріплення, утримаючи магнітними замками корабль рухало його до взльотної смуги. Святослав у кораблі, сковзнув у паз шахти запуску. Магнітні замки з шипінням від'єднались. Двері корабля відчинилися...
- Так відчуття, що президента буду везти - сказав  Святослав.
Треба, мабуть , привітатися
Вийшовши, він зустрів дівчину (Асю), подивившись,  він мовчки повз неї пройшов , шукаючи офіцера супровуду.
Мабуть той хлопець в обладунках біля дітей. ... Вони ще цей тип костюмів використовують... мої ляльки забороняють, а ось як молодь розбещують
-Щось ви спізнюєтесь, - сказав Святослав, Лесю.
« Последнее редактирование: Января 29, 2012, 22:42:51 от Trinn »
Наношу добро, причиняю справедливость