! Добро пожаловать в
Сегодня Марта 28, 2024, 17:53:16

Объявление: Об «Университете слова»

Данный раздел существенно отличается от библиотек данной гильдии, он создан для помощи в развитии литературного и поэтического таланта наших авторов, поэтому в нем разрешена придирчивая и разносторонняя критика. Здесь вам могут вменить как отсутствие запятых, так и отсутствие смысла в произведении.

Если вы не готовы к откровенной критике ваших произведений, не стоит размещать их здесь.

Автор Тема: П’єса: “Тіло, одяг та гріх” 18+, укр  (Прочитано 2330 раз)

0 Жителей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Trinn

  • Граф Терронский
  • Элизиец
  • Активность: 0%
  • Сообщений: 3464
  • Спасибок получено: 175
  • Воинствующий эльфийский паладин
    • Просмотр профиля
    • ЖЖ
П’єса: “Тіло, одяг та гріх” 18+, укр
« : Января 08, 2016, 14:59:54 »
П’єса: “Тіло, одяг та гріх” 18+ (комедія в 1 дію)
Автор надихнувся деякими чатами реверійців)

Автор не мав на меті когось образити, відносьтесь до цієї п’єси не серйозно. Але пам’ятайте в кожному жарті є трохи… жартів.

Сцена 1-а
Десь поза Едемським садом. Вечір
Дійові особи: Адам, Єва, Бог, Диявол
Виходять Бог і Диявол, про щось говорять
Бог: Диявол, дивись вони хоч послухались тебе, але тепер у них немає причин грішити. Вони чоловік та жінка, подружжя. Вони задовольняють один одного і у них немає причин до гріху.
Диявол: Дивись
Бог і Диявол уходять, З'являються Адам та Єва.
Адам: Люба, ну давай будемо кохатись, як кохались вчора. Я хочу знов пестити твої груди…
Єва: Вибач любий, у мене болить голова… Я не можу.
Адам: А що мені робити?
Єва: Ну тепер ти дорослий, придумай щось. В тебе є руки.
Адам ховається в кущах.Через деякий час на небі гримить грім. Адам просить Бога його пробачити.
Адам повертається, - “Я знов через тебе прогнівав Бога. Мені важко стриматись коли я бачу твої принади”.
Голос поза сценою: Цього разу подружжя поснуло під різними деревами… Хоча Єва не спала, вона сшила з листя собі одяг.

Вранці (сцена міняється на ранок)
Адам: Що це на тобі, кохана?
Єва: Це одяг, щоб я тебе не зваблювала.

Сцена 2-а
Там саме, через декілька днів.

Адам біля фінікового дерева, - Єва, дивись що я знайшов. Тут така солодка ягода.
Єва виглянула з куштів, подивилась на чоловіка, - “Ні… в мене знов болить голова”
Голос поза сценою: “Пройшло декілька годин”
До Адама підходить Бог: “Сину мій, хочу тебе навчити як саджати фініки…”
Адам: “Боже, ви не бачили мою дружину, Єву?”
Бог дивиться на Адама: “Вона знов занедужала, а твій вигляд ясно показує що не фініків ти хочеш дати скуштувати. Вона тебе боїться”
Адам: “Я навчився контролювати свої емоції, але над деякими речами в своєму тілі не владний. Як мені не лякати Єву, підкажи отче”
Бог: “Навчись думати головою, як зробила Єва. Пригадай”
Пройшло декілька годин.
Адам: “Єва, нам потрібно вечеряти!”
Єва виглянула з кущів, побачила що на бедрах Адама фігове листя і спитала : "А що то таке у тебе на бедрах"
Адам: Беру приклад з тебе, моя розумна дружина. А то якось несправедливо, ти прикрита, а я ні.
Єва: "Добре, мій любий Адаме, пішли вечеряти"
... А після вечері вона не могла упиратись надто сильно, того дня зародилось ще одне нове життя на Землі. Каїн.
Голос поза сценою: Був день і була ніч. День перший людей в одязі.
Шори сцени закриваються.
« Последнее редактирование: Января 08, 2016, 15:59:28 от Trinn »
Наношу добро, причиняю справедливость

За это сообщение автора поблагодарили: